Półautomaty spawalnicze MIG/MAG

Półautomaty spawalnicze MIG/MAG, działają w oparciu o technikę spawania polegającą na zajarzeniu łuku elektrycznego pomiędzy elektrodą topliwą w postaci cienkiego drutu podawanego w sposób ciągły a spawanym detalem. Łuk i jeziorko ciekłego metalu są otaczane strumieniem gazu obojętnego- MIG lub aktywnego-MAG.
 • MIG/MAG półautomaty spawalnicze
  MIG/MAG półautomaty spawalniczeW półautomatach spawalniczych MIG/MAG wykorzystuje się jako źródło prądu stałego prostowniki diodowe i tyrystorowe. Sterowanie odbywa się poprzez potencjometry lub panele elektroniczne. 
   
  więcej >>>
 • MIG/MAG półautomaty z podajnikami
  MIG/MAG półautomaty z podajnikamiPółautomaty do prac przemysłowych z oddzielonym źródłem prądu i podajnikiem. Oddzielny podajnik można przenocią i umieszczać go bliżej miejsca pracy. Zaawansowane panele sterownicze i uchwytu chłodzone cieczą sprawiają że te maszyny mogą pracować w trybie ciągłym w pracach seryjnych.więcej >>>
 • MIG/MAG półautomaty inwertorowe
  MIG/MAG półautomaty inwertorowe
  Półautomaty spawalnicze MIG/MAG zasilane prostownikami inwertorowymi, z możliwościąspawania prądem pulsującym. Półautomaty inwertorowe są ponadto znacznie lżejsze, umożliwiają więcej możliwości i optymalizacji nastaw a w rezultacie kładzenie spoin o znacznie wyższej jakości.
  więcej >>>
Nasz serwis