Widok szczegółowy

Wkład alkalizująco mineralizująco jonizujący  L-YOUNG

Wkład alkalizująco mineralizująco jonizujący L-YOUNG

[4-00-074]USTM
66,00 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
Najnowszy na rynku i najbardziej efektywny wkład liniowy wypełniony złożem pochodzenia naturalnego. Alkalizuje, jonizuje oraz mineralizuje wodę. Jej spożycie ma bardzo korzystny wpływ na nasz organizm. 
Wkład L-YOUNG zawiera mieszankę wysokiej jakości złóż ceramicznych pochodzenia naturalnego, które są znane i z powodzeniem stosowane w medycynie Dalekiego Wschodu od wielu stuleci. Odpowiednio dobrane proporcje złóż spełniają trzy funkcje: alkalizują, mineralizują oraz jonizują wodę, co ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
 
Alkaliczna i zjonizowana woda o niskiej wartości ORP jest doskonałym zmiataczem wolnych rodników, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia oraz wspiera profilaktykę chorób cywilizacyjnych (np. nowotwory, cukrzyca, refluks). Zasadowe pH skutecznie łagodzi objawy nadkwasoty.
 
Wkład L-YOUNG jest także skutecznym mineralizatorem. Woda w kontakcie ze złożem, dzięki naturalnemu procesowi dyfuzji, zostaje wzbogacona w szereg mikro i makroelementów, m.in. wapń, magnez, sód, potas, selen, żelazo, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 
Montaż i wymiana wkładu jest niezwykle prosta i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi, a sama receptura składu zapewnia maksymalną efektywność.
 
Woda osmotycznie czysta pozbawiona jest praktycznie wszystkich minerałów. Przepływając przez wkład powoduje rozpuszczenie zawartego w nim złoża i remineralizację wody. Uwalniane substancje powodują wzrost wartości pH oraz obniżają potencjał utleniająco-redukcyjny, czyli innymi słowy mamy żywą wodę REDOX na poziomie -200mV, -400mV.
 
UWAGA!
 
Po dłuższym okresie nieużywania np. przez noc może wystąpić efekt „prychającego kranu”. Jest to naturalne zjawisko i nie wpływa negatywnie na produkt.
 
L-YOUNG doskonale sprawdzi się jako filtr końcowy zarówno w systemach przepływowych jak i odwróconej osmozy. Stanowi doskonałą alternatywę dla drogich jonizatorów.
 
Obniża ORP wody aż do -400 mV nadając jej silne właściwości antyoksydacyjne i opóźniające procesy starzenia
chroni przed działaniem wolnych rodników
podnosi pH wody, łagodząc objawy nadkwasoty
odkwasza organizm i przywraca równowagę kwasowo-zasadową
wzmacnia odporność na choroby
lepiej nawadnia organizm
mineralizuje wodę i wzbogaca ją w m.in. wapń, magnez, sód, potas, żelazo, selen
skuteczny zarówno w systemach osmotycznych, jak i przepływowych
unikalna receptura opracowana przez inżynierów i technologów UST-M
bezpieczny w użytkowaniu
instalacja nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi
nowoczesny proces technologiczny w całości nadzorowany przez rodzimych inżynierów i technologów
produkowane w centralnej Polsce
najwyższa jakość wykonania
Nasz serwis