Widok szczegółowy

Wkład z granulowanym węglem aktywowanym GAC

Wkład z granulowanym węglem aktywowanym GAC

15,90 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
Wkłady z granulowanym węglem aktywowanym - przeznaczone są do filtracji chloru, związków chloropochodnych, ołowiu, toksycznych metali ciężkich i usuwania związków organicznych. Dzięki czemu poprawia się smak i zapach wody.
 
Ekologiczny wkład z aktywowanym granulatem węglowym. Wykazuje szczególną zdolność absorpcji chloru i jego pochodnych oraz zanieczyszczeń organicznych z wody, poprawiając w ten sposób jej smak, barwę i zapach.
 
Wkłady węglowe serii HGAC zawierają aktywowany węgiel granulowany. Usuwają chlor i szereg lotnych substancji organicznych znajdujących się w wodzie powodujących jej zły smak i zapach. Węgiel granulowany posiada wyjątkowe właściwości adsorpcyjne i doskonale nadaje się do uzupełniania procesu uzdatniania wód pochodzących z silnie zanieczyszczonych ujęć wodociągowych i powierzchniowych.
wkład usuwa do 99% chloru oraz do 96% ołowiu z wody
stosowany do zimnej wody użytkowej i spożywczej
zawarty we wkładzie drobnoziarnisty węgiel aktywowany znacznie poprawia walory smakowe i zapachowe wody, szczególnie redukując chlor i inne związki organiczne
węgiel aktywowany ma większą ilość aktywnych centrów absorpcyjnych, co zmniejsza jego wagę właściwą
temperatura pracy od 2oC do 45oC
żywotność do 6 miesięcy (maksymalnie do 10 tys. litrów)
przepływ zalecany do 6 litrów na minutę (z zachowaniem skuteczności)
Standardowe wymiary 10 x 2,5 cala, pozwalają na stosowanie go w większości obudów filtrów wody. Sprawdza się w poprawie parametrów wody spożywczej.
Nasz serwis