Widok szczegółowy

Wkład z węgla aktywowanego WWBH

Wkład z węgla aktywowanego WWBH

[4-00-028]
11,90 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
Wkład z węglem aktywowanym WWBH pasuje do większości systemów osmozy dostępnych w naszym kraju.
 
 
- Usuwa do 99% wolnego chloru z wody
- Usuwa zanieczyszczenia organiczne
- Usuwa z wody fenol oraz benzen
- Usuwa do 85% pestycydów pochodzenia chloropochodnego
- Poprawia smak i zapach wody
- Pasuje do większości 10” korpusów narurowych, systemów podzlewozmywakowych, osmotycznych oraz dwustopniowych filtrów wolnostojących dostępnych na rynku
- Posiada atest PZH
 
WWBH – Wkład węglowy (blok) marki H2OO. Najczęściej stosowany jako kolejny etap filtracji w systemach podzlewozywakowch, systemach odwróconej osmozy lub 10” korpusach narurowych.
 
Wkład wykonany jest ze spiekanego węgla aktywowanego, który usuwa z wody od 98% do 99% wolnego chloru, rozpuszczalników chloropochodnych, węglowodorów aromatycznych (poprawia smak i zapach wody), a także do 85% pestycydów pochodzenia chloropochodnego, związków wieloaromatycznych, fenolu, beznezu oraz substancji organicznych.
 
Węgiel spiekany ma znacznie większą powierzchnię właściwą, a także liczbę centrów aktywnych, tym samym ok. 25% większą wydajność użytkową w odniesieniu do innych wkładów węglowych. Dodatkowo możliwa jest filtracja zanieczyszczeń mechanicznych o wielkości ziaren do 3 µm. Wkład WWBH szczególnie polecany jest do uzdatniania wód powierzchniowych (np. z Wisły).
 
Przeznaczony jest do uzdatniania zimnej wody pitej lub ogólnoużytkowej. Żywotność wkładu od 3 do 6 miesięcy (w zależności od jakości i ilości przefiltrowanej wody). Produkt posiada aktualny atest PZH. Wkładu nie należy używać do wody zanieczyszczonej mikrobilogicznie oraz nieznanego pochodzenia.
 
Dane techniczne:
 
Wymiary (wys. x szer.): 9 7/8" x 2 1/2" (25 cm x 6,5 cm)
Wydajność: 6 l/min
Temperatura pracy: 2OC - 45OC
Maks. ciśnienie pracy: 0,2 bar - 0,4 bar
Żywotność wkładu/ów: 3 - 6 miesięcy (zależy od ilości i jakości wody)
 
Nasz serwis