Artykuły elektrotechniczne

W tej grupie znajdują się przedłużacze do prądu, służące do zasilania elektronarzędzi w prąd i agregaty służące do wytwarzania prądu. Profesjonalne przedłużacze charakteryzują sie klasą IP44 gumową osłoną zapewniającą dobrą elastyczność nawet w niskich temperaturach. Przedłużacze są produkowane z linek o przekrojach 1mm, 1,5mm i  2,5mm.


 • Baterie i akumulatory
  Baterie i akumulatoryBaterie oraz akumulatory dobrej klasy w szerokiej gamie zastosowań, przydatne na co dzień.więcej >>>
 • Koszulki termokurczliwe
  Koszulki termokurczliweDobra i szybka forma izolacyjne. Katalog zawiera najpopularniejsze rozmiary koszulek termokurczliwych.więcej >>>
 • Agregaty prądotwórcze
  Agregaty prądotwórczeAgregaty jak żródło zasilania w miejscach poza dostępem do sieci jak i zarówno żródło zasilania awaryjnego. Mając pewność, co, do jakości, kolejnym krokiem będzie zdefiniowanie, jakie odbiorniki będzie zasilać nasz agregat prądotwórczy. I tu aby się za bardzo nie rozpisywać podzielę odbiorniki na :
  -niewymagające „dobrego prądu” czyli opalarki, frezarki, hydrofory, żarówki, silniki bez sterowników elektronicznych.
  -wymagające „dobrego prądu”, a więc komputery, mikrofalówki, piece ze sterownikami elektronicznymi, oświetlenie z starterami elektronicznymi, zasadniczo wszystkie te, które są zintegrowane z różnego rodzaju elektroniką.
  W przypadku pierwszej grupy wystarczy nam zwyczajny tańszy agregat prądotwórczy pozbawiony systemów automatycznej stabilizacji napięcia tzw. AVR.  Takie agregaty wykorzystuje się głównie w stolarniach gdzie ze względu na częste przeciążenia systemy AVR mogą ulec przepaleniu i nie są wskazane, dotyczy silnikow trójfazowych.
  Druga grupa obejmuje agregaty jedno lub trójfazowe standardowo wyposażone w system automatycznej stabilizacji prądu AVR . Oraz agregaty inwertorowe , wytwarzające prąd najwyższej jakości, z racji tego możliwe jest podłączanie nawet w największym stopniu czułych na zmiany napięcia urządzeń.
  więcej >>>
 • Czujniki, sygnalizatory czadu, gazu i dymu
  Czujniki, sygnalizatory czadu, gazu i dymuSygnalizatory czadu, gazu i dymu do domu, pomieszczeń gospodarczych i magazynowych.
  Detektory gazu instaluje się w kuchniach i łazienkach wyposażonych w kuchenki lub gazowe podgrzewacze wody. Warto również montować czujniki w domowych kotłowniach opalanych gazem oraz garażach, w których znajdują się auta zasilane LPG lub CNG. Czujnik montuje się na ścianie, na wysokości ok. 150 cm nad podłogą.
  Przy zakupie czujników warto wpierw zapoznać się z instrukcją obsługi i poczytać o zasadach działania i sposobach instalacji.
   
  więcej >>>
 • Przedłużacze bębnowe 230V
  Przedłużacze bębnowe 230VDługie przedłużacze dobrej jakości nawinęte na bęben ułatwiający zwijanie i przechowywanie. W ofercie przedłużacze w oplocie tradycyjnym z PCV, w oplocie z elastycznej gumy, wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne. Nowością są przewody w oplocie z poliuretanu, mają najwyższe parametry wytrzymałościowe i ekspoatacyjne.
  Przewody nawijane są na bębny z tworzywa oraz bardziej wytrzymałe z blachy.
  więcej >>>
 • Przedłużacze bębnowe 400V
  Przedłużacze bębnowe 400VDobrej jakości przedłużacze siłowe.więcej >>>
 • Przedłużacze elektryczne
  Przedłużacze elektryczneDługie przedłużacze ogrodowe jak i specjalistyczne dobrej jakości, produkowane w Polsce.więcej >>>
 • Taśmy izolacyjne
  Taśmy izolacyjneSzeroki wybór taśm izolacyjnych o różnym przeznaczeniu i odporności na czynniki zewnętrzne. Taśmy Denka są produkowane w Japoni przez TOYO Chemicals jest wytwarzana przez zakłady w Chiba. Zakład ten otrzymał status ISO 9001, zgodnie z uznanym międzynarodowo systemem zapewnienia jakości. Taśma winylowa była pierwszym tego typu produktem, który uzyskał sukces komercyjny w Japonii i - po ustanowieniu Japońskiej Normy Przemysłowej JIS C 2336 na przylepne taśmy PVC do zastosowań jako izolacja elektryczna - produkt ten został zaaprobowany już w pierwszej rundzie testów w roku 1952.

  Taśma przylepna Vini-Tape została opracowana do zastosowań jako izolacja zacisków zasilania prądowego i do montażu podzespołów elektrycznych. Jest produkowana w całym szeregu atrakcyjnych kolorów, które pozwalają na łączenie i identyfikację wyrobów nieruchomych i różnego typu akcesoriów. Co więcej, dostępne są taśmy różnych odmian, które są odporne na temperatury właściwe dla rejonów ekstremalnie zimnych i takie temperatury, które występują na skrajnie gorących częściach silników samochodowych.
  więcej >>>
 • Lampa samochodowa ostrzegawcza
  Lampa samochodowa ostrzegawczaLampa błyskowa ostrzegawcza 12V pomarańczowa.więcej >>>
 • Naświetlacze Led
  Naświetlacze LedLampy naświetleniowe ze statywami lub osobno, oraz w wersji z automatycznym sensorem włącz wyłącz.więcej >>>
 • Latarki
  LatarkiW tym katalogu znajdziemy duży wybór latarek, lamp kampingowych, latarek czołowych itp.więcej >>>
 • Lampy warsztatowe
  Lampy warsztatoweWarsztatowe lampy klasyczne jak i diodowe.

  Lampy warsztatowe i przenośne, dają w odróżnieniu od latarek szerokie oświetlenie, są najczęściej odporne na niekorzystne warunki panujące w warsztacie. Lampy dzielimy na zasilane z sieci 230 V i bateryjne.

  Lampy 230V zazwyczaj sprzedawane są z dosyć długim przewodem, są mocnym źródłem światła, ale mniej mobilne ze względu na przewód. Natomiast bateryjne są zazwyczaj mniejsze, lżejsze i można je użyć w niedostępnych miejscach. Dają jednak mniejszy snop światła. Dodam jeszcze, że większość z nich jest zaopatrzona w magnes i haczyk, można je więc szybko przymocować do stalowych konstrukcji. Coraz więcej lamp warsztatowych wyposażona jest w źródła led, pobierają one znacznie mniej prądu, ale są droższe od tradycyjnych żarnikowych.


  więcej >>>
 • Lampy warsztatowe z statywem
  Lampy warsztatowe z statywemLampy i naświetlacze z statywami, i uchwytami do przenoszenia. Źródła światła to tradycyjne żarniki, lampu LED. Klasy wodoszczelności to ip65 lub ip44. więcej >>>
 • Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe
  Zabezpieczenia przeciwprzepięcioweZabezpieczenie elektroniki w pojazdach podczas spawania, zgrzewania i cięcia plazmą.więcej >>>
Nasz serwis