Piły do cięcia aluminium, PCV i metalu

Piły do cięcia aluminium, PCV oraz metalu między innymi typu ALUEX, STELL-TECH
 • Piły HM serii ALUEX do aluminium i tworzyw sztucznych
  Piły HM serii ALUEX do aluminium i tworzyw sztucznychPiły przeznaczone do cięcia kształtowników ze stopów AL. (miękkich - wyciskanych) o grubości ścianki nie przekraczającej 3mm oraz do cięcia profili PCV.więcej >>>
 • Piła tarczowa do cięcia stali
  Piła tarczowa do cięcia staliTarcza do ręcznych pilarek tarczowych. Czyste cięcie w stali.więcej >>>
 • Piła tarczowa HM Typu STEEL-TECH
  Piła tarczowa HM Typu STEEL-TECHPrzeznaczona do cięcia kształtowników stalowych zimnowalcowanych ze stali konstrukcyjnej o grubości ścianki < 3 mm.więcej >>>
 • Piła tarczowa Bosch - do cięcia mater. nieżelaznych
  Piła tarczowa Bosch - do cięcia mater. nieżelaznychDoskonałe rezultaty pracy w metalach nieżelaznych, aluminium, tworzywach sztucznych, żywicach epoksydowych i drewnie przy użyciu pilarek tarczowych.
  Nowe wielozadaniowe tarcze pilarskie Bosch Multimaterial wyróżniają się nadzwyczaj długą żywotnością i czystym cięciem: aluminium, płyt laminowanych, płyt wiórowych, płyt epoxydowych, drewnie twardym i miękkim.
  Cechy te są wynikiem wyjątkowej technologii wyrabiania i lutowania zębów. Technologie MicroteQ, która zapewnia nader mocne i trwałe połączenie zębów z korpusem tarczy. Dzięki wyjątkowej geometrii HLTCG zęby są głębiej osadzone w korpusie i bardziej odporne na złamanie. Zęby trapezowe wyglądają tak, że za zębem płaskim jest usytuowany nieco wyższy ząb trapezowy.Węglik trapezowy nacina materiał nieco węziej niż ostateczna szczelina, co przeciwdziała uszkodzeniu zęba przy cięciu wymagających materiałów. Użytkownicy profesjonalni, mogą wykonywać pracę jedną tarczą pilarską dłużej i z większą precyzją – bez konieczności częstej wymiany tarczy pilarskiej.
   
  Innowacyjne tarcze pilarskie przeznaczone są do cięcia wszelkich najpopularniejszych materiałów z aluminium, miedzi, mosiądzu, twardych laminatów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych, płyt epoksydowych. To wszystko dzięki ujemnemu kątowi nachylenia zębów, który wynosi -5 stopni. Stabilnie węgliki o zmiennej geometrii zapewniają doskonałe efekty cięcia przy zachowaniu długiej żywotności tarczy. Tarcze pilarskie MultiMaterial dostępne są w wersjach o różnej wielkości, z różną liczbą zębów, a niektóre z dodatkowymi otworami pod zabierak tarcz dociskowych. Przeznaczone są do: pilarek stacjonarnych, pilarek ręcznych zakres średnic od 130-240mm oraz do ukośnic do cięcia drewna - średnice 210, 216, 260, 305, 350, 400.
  Na tarczach jest wyjątkowa powłoka cleanteQ, która redukuje tarcie, z racji tego tarcza nie grzeje się w trakcie pracy. Co więcej, warstwa chroni tarczę przed korozją. Wycinane laserem szczeliny dylatacyjne gwarantują wysoką stabilność tarczy oraz łatwiejszą i cichszą robotę przy niskim poziomie drgań.
  więcej >>>
Nasz serwis