Filce techniczne

Filce to szeroki wachlarz gatunkowy - zaczynając od tych do  najbardziej wymagających aplikacji takich jak polerka, uszczelki, elementy filtracyjne a kończąc na filcach słabszej jakości z przeznaczeniem na podkłady, elementy wypełniające, wygłuszające czy zabezpieczające przed uszkodzeniem.
Filc techniczny znajdujący się w naszej ofercie to produkt wytworzony z naturalnych włókien wełnianych z niewielką domieszką innych włókien. Są to zazwyczaj włókna poliestrowe, wiskozowe lub bawełniane.  Zawartość sztucznych składników wzmacnia odporność filcu technicznego w szczególnych warunkach technicznych jak również  umożliwia obróbkę, zgniatanie, rozciąganie oraz czyni go bardziej odpornym na działanie temperatur.
Filce syntetyczne wodoodporne -  są to materiały włókiennicze powstałe z włókien syntetycznych,  w naszej ofercie występują w postaci filcu kolorowego: brązowego, szarego i białego - z przeznaczeniem do aplikacji dekoracyjnych. Produkty filcu syntetycznego to wykrojone podkładki filcowe pod meble w róznych kształtach i wielkościach, oraz filc syntetyczny szary cięty z metra. 
 
pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Filc techniczny biały 5mm (jm. 100mm *1800mm)
    Filc techniczny biały 5mm (jm. 100mm *1800mm) Filc techniczny biały jest to filc techniczny z naturalnych włókien wełnianych, gęsty, zbity, o dobrych właściwościach mechanicznych. Sprzedawany przez nas filc jest nawinięty na rolkę o szerokości 1800 mm. Tniemy paski szerokie na 1800 mm o dowolnej długośći nie mniejsze ... więcej >>>
    30,50 zł[łącznie 23% Vat]
  • Filc techniczny biały 10mm (jm. 100mm *1800mm)
    Filc techniczny biały 10mm (jm. 100mm *1800mm) Filc techniczny biały jest to filc techniczny z naturalnych włókien wełnianych, gęsty, zbity, o dobrych właściwościach mechanicznych. Sprzedawany przez nas filc jest nawinięty na rolkę o szerokości 1800 mm. Tniemy paski szerokie na 1800 mm o dowolnej długośći nie mniejsze ... więcej >>>
    60,00 zł[łącznie 23% Vat]
Nasz serwis